"B-Circuit" Meise
28 juni 09

Ondanks de examens periode, schitterende wedstrijd van onze delegatie in Meise : 18 medailles
4 x goud - 8 x zilver - 6 x brons

Foto's album - Uitslagen


Super "Polo" qui nage son temps A et obtient 3 médailes - Super Paul LV en 3 medailles.

"B-Circuit" Meise
28 juin 09

Malgré les examens, superbe prestation de notre délégation à Meise : 18 médailles
4 x Or - 8 x Argent - 6 x bronze

Album photos - Résultats

Donderdag 11 juni
Femke Koeks gehuldigd als sportlaureaat
in Beersel

Jeudi 11 juin
Femke Koeks fêtée et mise à l'honneur par la commune de Beersel.
"B-Circuit" Londerzeel
31 mei 09

Opnieuw een pak medailles !
4 x goud - 2 x zilver - 6 x brons

Foto's album - uitslagen

Bravo à Paul, Zubin, Laura,Claudia et Sara
"B-Circuit" Londerzeel
31 mei 09

A nouveau une belle moisson de médailles !
4 x Or - 2 x Argent - 6 x bronze

Album photos - Résultats
"B-Circuit" Liedekerke
21 mei 09

De kadetten jongens
7 keer op podium !

Foto's album - uitslagen

Eerste gouden medaille voor Claudia -
Première médaille d'or pour Claudia.
"B-Circuit" Liedekerke
21 mei 09

Les cadets 7 fois
sur le podium !

Album photos - Résultats

Challenge Tremplin deel 5
Sint Genesius Rode 17 mei 2009

Super laatste manche !
7 x Goud - 11 x Zilver - 9 x Brons
Uitslagen club zwemmers / Foto's


Challenge Tremplin 5ème manche
Rhode Saint Genèse 17 mai 2009

Super dernière manche !
7 x Or - 11 x Argent - 9 x Bronze
Résultats nageurs du club / Photos
Euromeeting Embourg
9 & 10 mei 09

Onze zwemmers brengen 30 medailles terug van hun "Maas trip" !
Foto's - uitslagen 09/05- 10/05
Artikel internetkrant


Eerste gouden medaille voor Liana - Première médaille d'or pour Liana
Euromeeting Embourg
9 & 10 mai 09

Nos nageurs ramènent 30 médailles
"du bord de Meuse" !

Album photos - Résultats 09/05- 10/05

Challenge Tremplin deel 4
Waterloo 25 April 2009

Onze jonge zwemmers groeien !
8 x Goud - 8 x Zilver - 7 x Brons
Uitslagen club zwemmers / Foto's


Challenge Tremplin 4ème manche
Waterloo 25 avril 2009

Nos plus jeunes nageurs grandissent !
8 x Or - 8 x Argent - 7 x Bronze
Résultats nageurs du club / Photos
18° Youth Swimming Cup Antwerp
17,18 & 19 april 09

Ongelofelijke prestaties van SCWR !
Belgisch record voor Wim, Brieuc verpulvert zijn tijden, Femke 3 x goud en tijdverbeteringen, Maxime L. 1 x goud en 1 x zilver, Julie, Maxime Y., Loïc en Matthjis zwemmen hun beste chronos.
Foto's - uitslagen 17/04 - 18/04 - 19-04 - Finales
Artikel internetkrant

Brieuc winnaar/vainqueur Finale 200m Pap./vlind.
18° Youth Swimming Cup Antwerp
17,18 & 19 avril 09

Incroyables performances du SCWR !
Record de Belgique pour Wim, Brieuc pulvérise ses meilleurs temps, Femke 3 x médaille d'or et belles améliorations, Maxime L. 1 x médaille d'or et 1 x d'argent, Julie, Maxime Y., Loïc et Matthijs améliorent tous leurs chronos.
Album photos - Résultats 17/04 - 18/04 - 19-04 - Finales

Sprintcup
Landen 22 maart 2009

De lente geeft vleugels aan onze zwemmers !
SCWR tweede in ploegenrangschikking ! (uitslag)
Uitslagen / Foto's : Album 1 - Album 2


Max : le come-back !
Sprintcup
Landen 22 mars 2009

Le printemps donne des ailes à nos nageurs !
SCWR Deuxième au classement club !
(classement)
Résultats / Photos : Album 1 - Album 2
"B-Circuit" Sint-Pieters-Leeuw
15 maart 09

11 nieuw medailles !
Foto's tweede deel - uitslagen

"B-Circuit" Leeuw-Saint-Pierre
15 mars 09

11 médailles !
Album photos 2ème partie - Résultats

Steak-House 2009
Succes van onze jaarlijks steak-house, wij danken iedereen voor aanwezigheid, hulp en sympatie !
Foto's

Steak-House 2009
Succès de notre steak-house annuel, nous remercions chacun pour sa présence, son aide et sa sympatie !
Album photos

Challenge Tremplin deel 3
Schaerbeek 07 maart 2009

Super "kleintjes"
6 x Goud - 7 x Zilver - 10 x Brons
Uitslagen / Foto's


Tuur op de goede weg
Sur la bonne voie Tuur (lol)
Challenge Tremplin 3ème manche
Schaerbeek 07 mars 2009

Bravo les "petits"
6 x Or - 7 x Argent - 10 x Bronze
Résultats / Photos
"B-Circuit" Kapelle-Op-Den-Bos
01 maart 09

"Carnaval" voor SCWR : 10 medailles !
Foto's album - uitslagen

"B-Circuit" Kapelle-Op-Den-Bos
01 mars 09

"Carnaval" pour le SCWR : 10 médailles !
Album photos - Résultats

Challenge Tremplin deel 2
Sint-Lambrechts-Woluwe 15 februari 2009

SCWR pakt niet minder 20 medailles
5 x Goud - 10 x Zilver - 5 x Brons
Uitslagen club zwemmers / Foto's


Challenge Tremplin 2ème manche
Woluwé-Saint-Lambert 15 février 2009

SCWR rafle 20 médailles
5 x Or - 10 x Argent - 5 x Bronze
Résultats nageurs du club / Photos

CNSW
Sint-Pieters-Woluwe 14 februari 2009

SCWR ook goed in 50m bad !
Uitslagen / Foto's / Artikel internetkrant


CNSW
Woluwé-Saint-Pierre 14 février 2009

SCWR confirme en bassin de 50m
Résultats / Photos

PK Dag 3
Aarschot 25 januari 2009

9 Titels en 18 medailles !!!
Uitslagen / Foto's / Artikel internetkrant


CP Jour 3
Aarschot 25 janvier 2009

9 titres et 18 médailles
Résultats / Photos

PK Dag 2
Aarschot 18 januari 2009

9 Titels en 17 medailles !!!
Uitslagen / Foto's / Artikel internetkrant


CP Jour 2
Aarschot 18 janvier 2009

9 titres et 17 médailles
Résultats / Photos

Vlaamse zwemkampioenschappen
Antwerpen 10&11 januari 2009

Brons voor Femke en Brieuc
Uitslagen reeksen : zaterdag - zondag / Finales : zaterdag - zondag
/ Artikel internetkrant


Brieuc & Femke
Championnats Flamands
Anvers 10&11 janvier 2009

Bronze pour Femke et Brieuc
Résultats séries : samedi - dimanche / Finales : samedi - dimanche

PK Dag 1
Aarschot 04 januari 2009

Femke, Julie, Victor, Brieuc, Maxime en Wim Zorgen voor 10 gouden medailles !
SCWR zorgt voor 20 medailles waarvan 10 titels
Uitslagen / Foto's / Artikel internetkrant


Elodie - Femke
CP Jour 1
Aarschot 04 janvier 2009

Femke, Julie, Victor, Brieuc, Maxime en Wim rapportent 10 médailles d'or !
Le SCWR récolte 20 médailles dont 10 titres
Résultats / Photos

"B-Circuit" Dilbeek
30 november 08

SCWR eindigt heel sterk de b-circuit met 11 medailles (6x goud-3x Zilver en 2x Brons), een "A-tijd" voor Tine en met veel tijds verbeteringen. Proficiat aan iederen !
Foto's album - uitslagen

Tine 2 x goud en "A" tijd
"B-Circuit" Dilbek
30 novembre 08

Le SCWR termine le b-circuit en beauté avec 11 médailles (6 x or, 3 x Argent et 2 x bronze), un temps "A" pour Tine et beaucoup de records personnels. Félicitations à tous !
Album photos - Résultats

SCWR FUIF en GROTE PRIJS STAD OTTIGNIES-LLN
21,22 en 23 november 08

Opnieuw een heel drukke w-e voor SCWR :
Mega succes voor onze eerste fuif, en veel medailles wegens mooielijke omstanddigheden in Ottignies-LLN !
Foto's fuif - uitslagen Ottignies 22-11 / 23-11
- Foto's album
SOIREE SCWR et GRAND PRIX DE LA VILLE d'OTTIGNIES
21,22 et 23 novembre 08

A nouveau un w-e super chargé pour le SCWR :
Gros succès de foule pour notre première soirée dansante
et pas mal de médailles dans des conditions difficiles à Ottignies-LLN ! Photos soirée - résultats Ottignies
22-11 / 23-11 - Album photos

Belgische Kampioenschappen klein bad
Wachtebeke 15-16 November 08

Nieuw provinciaal record voor Femke, persoonlijke records voor Brieuc en Maxime nog bij de beste, proficiat aan onze drie zwemmers !

Uitslagen - résultats
Championnats de Belgique petit bassin
Wachtebeke 15-16 Novembre 08

Nouveau record de district pour Femke, records personnels pour Brieuc et Maxime toujours à son niveau, félicitations à nos trois représentants !

Een mooie zondag 09 november voor SCWR !
Interdistrictwedstijd : verdedigden Femke en Brieuc met veel succes Vlaams-Brabantse kleuren. Uitslagen
Memorial Rik Vandenbosch in Leuven : Julie Van Houtte et Paul Etaix op podium. Uitslagen
Eerste deel van de "Challenge Tremplin 08-09" : SCWR neemt een pak medailles et eindigt op de tweede plaats van de clubs. Foto's - UITSLAGEN

PROFICIAT AAN IEDEREEN


Un super dimanche 09 novembre pour le SCWR !
Compétition interdistricts : Femke et Brieuc défendent superbement les couleurs du Brabant Flamand. Résultats
Mémorial Rik Vandenbosch à Louvain : Julie Van Houtte et Paul Etaix sur le podium. Résultats
Première manche du "Challenge Tremplin 08-09" : Le SCWR rafle pas mal de médailles et termine à une très belle deuxième place des clubs.
Photos - RESULTATS

FELICITATIONS à TOUTES & TOUS

"LUNA" is geboren ! Een Olympisch baby ? Proficiat aan Laura en Thierry.
"LUNA" est née ! un bébé Olympique ? toutes nos félicitations à Laura et Thierry.

PK lange afstanden/Arena Cup 08
Londerzeel 01 & 02 November 08

SCWR op de goede weg !
Uitslagen PK - Arena cup 01-11 / Foto's
Uitslagen PK - Arena cup 02-11 / Foto's 2
12 Medailles
CP longues distances/Arena Cup 08
Londerzeel 01 & 02 Novembre 07

SCWR sur le bon chemin !
Résultats C.P. - Arena cup 01-11/ Photos
Résultats C.P. - Arena cup 02-11 / Photos 2

Brieuc de Bare : bronze 800m

Elodie Baele : bronze 1500m
Femke Koeks : Goud 800m en 400 wissel + Zilver 1500m
Julie Van Houtte : ZILVER 1500m (arena cup)
Romain Van Laer : Argent en 100m Cr. et 100m 4N
Tine Guldentops : brons 1500m
Maxime Yaghy (Volbloed) brons 800 & 1500m, 400 Wissel

Seizoen 2008 - 2009
Nieuw uurrooster voor het schooljaar 2008 - 2009
Prijslijst voor het schooljaar 2008- 2009

Saison 2008 - 2009
Nouveaux horaires pour la saison 2008 - 2009
Tarifs saison 2008-2009



HERFSTSTAGE UBACH - STAGE AUTOMNAL UBACH


Commentaires et photos 1 / Verslag en foto's 1

Commentaires et photos 2 / Verslag en foto's 2

LAATSTE FOTO'S / DERNIERES PHOTOS


Wedstrijd A&B Sint-Pieters-Leeuw
Zondag 26 oktober

Drie zilveren medailles, toffe sfeer !
Uitslagen


Proficiat trainer Koen !
Compétition A&B Sint-Pieters-Leeuw
Dimanche 26 octobre

Trois médailles d'argent, très chouette ambiance !

Résultats

Open Wedstrijd TERNAT
Zondag 05 Oktober

Schitterend begin van t'seizoen : 18 medailles (5X goud, 5X zilver en 8X brons)
Uitslagen - Foto's album

Compétition Open de TERNAT
Superbe début de saison : 18 médailles (5X or, 5X argent et 8X bronze)

Résultats - Album photos